Żużlowe mistrzostwa świata juniorów na żywo tylko w Eurosporcie!

Podziel się:

fot.pras 

Już w sobotę rozpocznie się cykl Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów na żużlu, który pokaże na żywo wyłącznie Eurosport. Transmisja pierwszych zawodów, które odbędą się w Lublinie od 18:00 w Eurosporcie 2 i Eurosport Playerze.

Cykl Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów rozpocznie 22 czerwca w Lublinie. Kolejne zawody odbędą się 14 września w Gustrow, a następnie w Pardubicach 4 października.
Tytułu mistrzowskiego bronić będzie reprezentant Polski Bartosz Smektała. Wśród 18 zawodników znajdujących się na liście startowej znalazło się aż ośmiu Polaków.
Już w drugiej gonitwie zawodów w Lublinie obrońca tytułu zmierzy się ze srebrnym medalistą sprzed roku Maksymem Drabikiem.
Transmisja emocjonującej rywalizacji rozpocznie się w Eurosporcie 2 i Eurosport Playerze o 18:00. Zawody skomentują Michał Korościel i Jakub Pieczatowski, a reporterką na miejscu będzie Marcelina Rutkowska. Więcej informacji w tym materiały wideo i wywiady z bohaterami mistrzostw świata U21 na żużlu na stronie eurosport.pl, w aplikacji Eurosportu oraz mediach społecznościowych kanału.
(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *