Zadbaj o naszą planetę, a w nagrodę zakosztuj wyspiarskiego życia,dla najlepszych nagrody pieniężne !!

Podziel się:

fot.pras 

Zanieczyszczenie środowiska ma poważny wpływ na zdrowie człowieka, zwierząt i wszystkich mieszkańców Ziemi. Prawie codziennie jesteśmy zachęcani do dbania o przyrodę, recyklingu oraz ograniczania używania jednorazowych toreb i plastikowych butelek. Od 20 czerwca możemy wziąć udział w akcji, która ma zwrócić uwagę młodego pokolenia na ten problem.

Kampania mająca na celu ochronę środowiska towarzyszy premierze najnowszego dodatku “Wyspiarskie życie” do gry The Sims 4. Zostali w nią zaangażowani najbardziej rozpoznawalni polscy twórcy internetowi, a najlepsi mogą wygrać nagrody o wartości 20 i 5 tysięcy złotych.

“Wyspiarskie życie”
The Sims 4 jest jedną z najpopularniejszych gier studia Electronic Arts. Obecna część zadebiutowała w 2014 roku, ale cały czas cieszy się olbrzymią popularnością wśród graczy. Spowodowane jest to między innymi regularnymi dodatkami, które wzbogacają świat gry i dodają nowe możliwości dla graczy. Najnowszy, zatytułowany “Wyspiarskie życie” przenosi simów na Sulani, czyli tropikalny archipelag. Z okazji premiery gry warto zwrócić uwagę na problem zanieczyszczenia naszej planety.

Sielskie wakacje
Do współpracy zaproszono 31 najbardziej rozpoznawalnych polskich twórców internetowych młodego pokolenia między innymi: Sylwię Lipkę, Weronikę Juszczak, Bartka Kaszubę, Julię Wieniawę, samosiaę, czy Nylę. A także wielu tiktokerów, instagramerów, streamerów i gamerów, którzy promują nowy dodatek do The Sims 4 i są zaangażowani w ochronę środowiska.

Aby wziąć udział w konkursie należy do 13 lipca 2019 roku zrobić zdjęcie, które pokazuje jak dbasz o przyrodę, następnie należy je opublikować w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter lub Instagram) wraz z hasztagiem “#TS4wyspiarskiezycie”. Do wygrania jest voucher na 20 000 zł i 2 vouchery na 5 000 zł, które można wykorzystać w serwisie wakacje.pl.

Dodatek do gry The Sims 4 Wyspiarskie Życie jest już dostępny w sprzedaży w polskiej wersji językowej na komputery PC/Mac. Premiera w wersji na konsole PS4 i Xbox One odbędzie się 12 lipca 2019.

Za kreację i realizację kampanii odpowiada agencja gamingowa Fantasy Expo, przy wsparciu serwisu wakacje.pl.

Więcej informacjiwakacje.pl/k/konkurs-thesims.html

Jak wziąć udział w wydarzeniu?
1. Pomiędzy 20 czerwca a 13 lipca znajdź wakacyjne miejsce w twojej okolicy, które wymaga zadbania

2. W trakcie działania zrób sobie zdjęcie

3. Wrzuć zdjęcie na swoje konto społecznościowe (Facebook, Twitter, Instagram) i dodaj hasztag “TS4WyspiarskieŻycie”

4. Czekaj na ogłoszenie zwycięzców!

(wec24)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *