XVII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera- znamy harmonogram i godziny meczów.

Podziel się:

fot.org 

Poznaliśmy godziny poszczególnych meczów XVII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. Biało-czerwoni zagrają dokładnie w takich porach, o jakie poprosił ​selekcjoner Vital Heynen.

XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera rozpocznie się w czwartek 1 sierpnia i potrwa do soboty 3 sierpnia 2019 roku. Mecze rozgrywane będą w TAURON Arenie Kraków, a stolica Małopolski już po raz piąty będzie miastem-gospodarzem najlepszego towarzyskiego turnieju siatkarskiego świata. Obok biało-czerwonych zagrają także Brazylijczycy, Serbowie i reprezentacja Finlandii. Tuż po zakończeniu Memoriału Polacy zagrają o przepustkę do igrzysk w Tokio z Francją, Słowenią i Tunezją, a turniej będzie rozgrywany w Gdańsku. Oznacza to, że Memoriał będzie ostatnim sprawdzianem biało-czerwonych przed walką o igrzyska, która rusza już 9 sierpnia.

– Trener Heynen chce jak najlepiej przygotować drużynę do walki o igrzyska w Tokio, więc z naszej strony staramy się dopasować wszystko, by jak najbardziej pomóc polskiej drużynie i sprawić, by Memoriał ponownie okazał się dla niej talizmanem, jak przed rokiem, gdy tuż po nim pojechali walczyć na mistrzostwo świata i wrócili z drugim z rzędu złotem – podkreśla Cezary Mróz, wiceprezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera.
Bilety są dostępne na poszczególne dni meczowe (dwa spotkania), oto program XVII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera:


1 sierpnia (czwartek)

Polska – Serbia, godz. 17.00
Brazylia – Finlandia,  godz. 20.00
2 sierpnia (piątek)

Polska – Brazylia, godz. 17.30
Finlandia – Serbia, godz. 20.30
3 sierpnia (sobota)

Serbia – Brazylia, godz. 12.00
Polska – Finlandia, godz. 15.00
(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *