Wizz Air dwa nowe połączenia z Katowic.

Podziel się:

fot.Wizz Air 

Węgierski przewoźnik Wizz Air  ogłosił dwa nowe kierunki z Katowic do Santander i Alesund. Najnowsze połączenia w katowickiej siatce WIZZ zapewniają niezliczone możliwości podróży w celach turystycznych i biznesowych .

Miasto Santander położone w Hiszpanii, otoczone pasmem gór i morzem, znane jest jako jedno z najpiękniejszych miast na północnym wybrzeżu Hiszpanii. 19-sto wieczne budynki, urocze widoki i wspaniała lokalizacja nad Zatoką Biskajską uznawane są jedne z ładniejszych na świecie.

Alesund to największe miasto w okręgu Møre og Romsdal w zachodniej Norwegii. Jest bramą do kultowych północno-zachodnich fiordów (wśród których szczególnie znany jest Geirangerfjord) i okolicznych gór alpejskich.

Z ponad 10,9 milionami miejsc w sprzedaży na sezon zima 2019 w Polsce, Wizz Air po raz kolejny pokazuje swoje zaangażowanie na polskim rynku jak również  wpływa na rozwój polskiej gospodarki i stymuluje rynek pracy w branży lotniczej i turystycznej wspierając tym samym rocznie ponad 8000** miejsc pracy w sektorach związanych pośrednio z działalnością linii w kraju.

(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *