Warszawa od kuchni „Jak funkcjonuje miasto?”

Podziel się:

fot.tvn 

Kto tworzy rozkład jazdy ZTM? Ile wody zużywają Warszawiacy w ciągu doby? Co się dzieje z naszymi odpadami? Miasto to wielki, skomplikowany organizm, na którego poprawne funkcjonowanie składa się wysiłek bardzo wielu osób.

Kamery Discovery Channel pokażą kulisy działania największej aglomeracji miejskiej w Polsce, zagłębiając się w tajniki pracy transportu publicznego, wodociągów oraz służb odpowiedzialnych za segregację odpadów. Nowy program „Jak funkcjonuje miasto?” już od wtorku, 2 lipca na antenie Discovery Channel!

W Warszawie mieszka ponad 1,7 miliona ludzi. Codziennie korzystają oni z bieżącej wody, usług komunalnych oraz transportu miejskiego. Usługi te dostarczają wyspecjalizowane służby, a o komfort mieszkańców stolicy dbają niezliczone zastępy ludzi. Często pozostają niezauważeni, mimo że to właśnie dzięki nim aglomeracja działa, jak dobrze naoliwiona maszyna. W nowym programie „Jak funkcjonuje miasto?” Discovery Channel pokaże jak ważne, a zarazem trudne w utrzymaniu są poszczególne elementy infrastruktury stolicy.
Już od 2 lipca widzowie Discovery Channel będą mogli wejść od zaplecza i poznać tajniki funkcjonowania warszawskiego metra, które codziennie przewozi około 640 tysięcy pasażerów. Kamery zajrzą także do Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, które każdego dnia dostarcza ponad 330 milionów litrów mieszkańcom aglomeracji. W programie będzie można również zobaczyć, jak utylizuje się odpady oraz jak  zapewnia się nieprzerwany przesył energii elektrycznej. Pierwszy odcinek programu „Jak funkcjonuje miasto?” już we wtorek, 2 lipca o godz. 21:00 na Discovery Channel.

PREMIERA „JAK FUNKCJONUJE MIASTO?” WE WTOREK, 2 LIPCA, GODZ. 21:00!

(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *