Vital Heynen przedstawił skład Polaków na XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera.

Podziel się:

fot.PZPS

Vital Heynen, trener reprezentacji Polski mężczyzn wskazał skład kadry narodowej XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera. Do Krakowa przyjedzie czternastu graczy, najprawdopodobniej to właśnie ta grupa powalczy w przyszłym tygodniu o przepustki do Tokio.

Reprezentacja Polski mężczyzn na XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera w Krakowie:

Rozgrywający:
Fabian Drzyzga – Lokomotiw Nowosybirsk (Rosja)
Grzegorz Łomacz – PGE Skra Bełchatów

Przyjmujący:
Michał Kubiak – Panasonic Panthers Hirakata (Japonia)
Bartosz Kwolek – ONICO Warszawa
Wilfredo Leon – Sir Safety Perugia (Włochy)
Artur Szalpuk – PGE Skra Bełchatów
Aleksander Śliwka – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Środkowi:
Mateusz Bieniek – Cucine Lube Civitanova (Włochy)
Karol Kłos – PGE Skra Bełchatów
Piotr Nowakowski – ONICO Warszawa

Atakujący:
Maciej Muzaj – Gazprom Jurga Surgut (Rosja)
Dawid Konarski – Jastrzębski Węgiel

Libero:  
Damian Wojtaszek – ONICO Warszawa
Paweł Zatorski – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Sztab trenerski i medyczny:
Vital Heynen – trener
Michał Mieszko Gogol – asystent trenera
Sebastian Pawlik – asystent trenera
Paweł Woicki – asystent trenera
Jakub Gniado – trener przygotowania fizycznego
Fons Vranken – trener przygotowania  fizycznego
Robert Kaźmierczak – statystyk
Wiesław Maroń – lekarz
Tomasz Pieczko – fizjoterapeuta
Paweł Brandt – fizjoterapeuta
Elżbieta Poznar – kierownik drużyny
Hubert Tomaszewski – menadżer kadry narodowej

Terminarz spotkań XVII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera w Krakowie – TAURON Arena
Czwartek, 1 sierpnia
17.00  Polska – Serbia
20.30  Brazylia – Finlandia
Piątek, 2 sierpnia
17.30  Polska – Brazylia
20.30  Serbia – Finlandia
Sobota, 3 sierpnia
12.00  Serbia – Brazylia
15.00  Polska – Finlandia

Terminarz spotkań Turniej Kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 w Gdańsku:

Piątek, 9 sierpnia
17.00  Polska – Tunezja
20.30  Francja – Słowenia

Sobota, 10 sierpnia
15.00  Polska – Francja
18.30  Słowenia – Tunezja

Niedziela, 11 sierpnia
12.00  Francja – Tunezja

15.00  Polska – Słowenia

(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *