Verva Street Racing

Podziel się:

Mniej niż miesiąc dzieli nas od święta motoryzacji z udziałem wspaniałych samochodów, kierowców wyścigowych i gwiazd muzycznych. Emocjonującym pokazom motoryzacyjnym oraz atrakcjom dla całych rodzin będą towarzyszyć otwarte dla wszystkich koncerty. Podczas VERVA Street Racing zagrają Afromental, Fisz Emade Tworzywo oraz Kraków Street Band.

Tegoroczna VERVA Street Racing, organizowana w setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, odbędzie się pod hasłem „100 lat motoryzacji”. Jak co roku, uczestnicy VERVA Street Racing będą mieli okazję obejrzeć szereg wspaniałych pojazdów, od samochodów klasycznych, przez budzące podziw tzw. supercars, czyli luksusowe i szybkie maszyny, aż po nowoczesne auta elektryczne. Motywem przewodnim imprezy będzie 10 dekad motoryzacji. Nie zabraknie również emocjonujących pokazów, rajdów samochodowych i wyścigów, które jak co roku przyciągają tłumy uczestników.

Tegoroczna edycja VERVA Street Racing  – 100 lat motoryzacji odbędzie się w sobotę 8 września w Krakowie na ul. Stanisława Lema i w Parku Lotników Polskich. VERVA Street Racing rozpocznie się o godzinie 13.00. Inicjatorem i organizatorem projektu jest PKN ORLEN. Wstęp na wydarzenie oraz na koncerty jest wolny.

mat.(pras)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *