Uwaga! GIS wycofuje partie buraczków tartych z popularnej sieci marketów. Powodem szkło

Podziel się:

fot.GIS

Główny Inspektorat Sanitarny poinformował o wycofaniu partii produktu pn. Buraczki tarte o smaku łagodnym marki „Zaczarowany Ogród” w produkcie możliwa obecność szkła.

Ostrzeżenie publiczne które wydał GIS dotyczy partii buraczków tartych ,  o smaku łagodnym marki „Zaczarowany Ogród”Producentem  jest Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego UNISŁAW Sp. z o. o. ul. Chełmińska 1, 86-260 Unisław. Buraczki sprzedawane były w sieci Polo Market.

Dystrybutor: Polo Market Sp. z o.o., Giebnia 20, 88-170 Pakość
Numer partii produkcyjnej: 11.2020 B 20118
Najlepiej spożyć przed końcem: 11.2020

Partie wycofano po tym  gdy jeden z klientów znalazł kawałek szkła w słoiku z buraczkami i wniósł skargę ,  w związku z tym, że zakład produkcyjny nie jest w stanie zagwarantować, że w pozostałych opakowaniach kwestionowanej partii produktu nie znajduje się szkło POLOmarket Sp. z o. o. podjął decyzję o wycofaniu ze sprzedaży w sklepach sieci POLOmarket wskazanej w komunikacie partii produktu „Buraczki tarte o smaku łagodnym” marki Zaczarowany Ogród.

Gis ostrzega przed szkłem w buraczkach fot.GIS

W sklepach należących do sieci POLOmarket umieszczona została informacja o wycofaniu produktu z obrotu oraz możliwości jego zwrotu w każdym sklepie należącym do sieci, niezależnie od sklepu, w którym był dokonany zakup, bez okazywania paragonu.

(GIS.)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *