Skuteczny pościg Policji poszukiwany wyskoczył z jadącego auta (WIDEO)

Policja-06

fot.Policja

Policjanci sulęcinskiej drogówki zatrzymali po pościgu 20-latka , który datkowo był poszukiwany za oszustwa internetowe. Pościg za mężczyzną który nie zatrzymał się do kontroli zakończył się wyskoczeniem młodego kierowcy z samochodu podczas jazdy. Ucieknier wpadł w ręce funkcjonariuszy.

Podczas rutynowego patrolu zainteresowanie funkcjonariuszy drogówki  zwrócił osobowy Mercedes, w którym jak się okazało był młody mężczyzna ,który  jest im bardzo dobrze znany.

20-latek nie reagował na sygnały świetlne w celu zatzrymania i podjął ucieczke. Uciekinier próbował zgubić patrol Policji i skierował się w las. Przy wyboistej drodze uszkodził miske olejową, młody uciekinier  w pewnym momencie wyskoczył z samochodu podczas jazdy i próbował swoich sił w pieszej ucieczce. Po chwili  pościgu był  już w rękach mundurowych

Młody mężczyzna jeszcze jako jako nieletni dopuścił się szeregu oszustw internetowych, a obecnie  posiadał status osoby poszukiwanej.

Pojazd odholowano, a zatrzymany mężczyzna został doprowadzony przez funkcjonariuszy do zakładu poprawczego , odpowie za niezatrzymania się do kontroli drogowej oraz kierowania pojazdem nie posiadając do tego wymaganych uprawnień.

zdjęcia.Policja Lubuska

KPP. Sulęcin