Skuteczny pościg Policji poszukiwany wyskoczył z jadącego auta (WIDEO)

Podziel się:

fot.Policja

Policjanci sulęcinskiej drogówki zatrzymali po pościgu 20-latka , który datkowo był poszukiwany za oszustwa internetowe. Pościg za mężczyzną który nie zatrzymał się do kontroli zakończył się wyskoczeniem młodego kierowcy z samochodu podczas jazdy. Ucieknier wpadł w ręce funkcjonariuszy.

Podczas rutynowego patrolu zainteresowanie funkcjonariuszy drogówki  zwrócił osobowy Mercedes, w którym jak się okazało był młody mężczyzna ,który  jest im bardzo dobrze znany.

20-latek nie reagował na sygnały świetlne w celu zatzrymania i podjął ucieczke. Uciekinier próbował zgubić patrol Policji i skierował się w las. Przy wyboistej drodze uszkodził miske olejową, młody uciekinier  w pewnym momencie wyskoczył z samochodu podczas jazdy i próbował swoich sił w pieszej ucieczce. Po chwili  pościgu był  już w rękach mundurowych

Młody mężczyzna jeszcze jako jako nieletni dopuścił się szeregu oszustw internetowych, a obecnie  posiadał status osoby poszukiwanej.

Pojazd odholowano, a zatrzymany mężczyzna został doprowadzony przez funkcjonariuszy do zakładu poprawczego , odpowie za niezatrzymania się do kontroli drogowej oraz kierowania pojazdem nie posiadając do tego wymaganych uprawnień.

zdjęcia.Policja Lubuska

KPP. Sulęcin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *