Samsung Galaxy S10 premiera już w lutym ! (informacje, zakładana specyfikacja )

Podziel się:

fot.Samsung 

Samsung Electronics zaprezentuje nowe urządzenia, które obiecują wprowadzić nowe doświadczenia Galaxy w oparciu o 10 lat innowacji” – mówi firma. Samsung w końcu ogłosił datę premiery swojego kolejnego flagowego smartfona, który ma się nazywać Galaxy S10 Południowokoreański gigant technologiczny wysłał zaproszenie do mediów na wydarzenie w Londynie które odbędzie się 29 lutego .Równoległe wydarzenie prawdopodobnie odbędzie się w USA, a faktyczna data wydania Galaxy S10 ma się pojawić 8 marca.

Trzy wersje urządzenia prawdopodobnie zostaną ogłoszone podczas wydarzenia w Londynie, a każda z nich będzie różna pod względem wielkości, specyfikacji i ceny.

Standardowy Galaxy S10 będzie wyposażony w ekran o przekątnej 6,1 cala, zgodnie z wcześniejszymi wyciekami, natomiast wersja podstawowa o nazwie Galaxy S10 E będzie miała ekran o przekątnej 5,8 cala.

Wysokiej klasy model o nazwie Galaxy S10 + będzie wyposażony w 6,4-calowy ekran i będzie kosztował nawet 1.399 funtów ( ok 6600 zł)

samsung-galaxy-s10-release-date.jpg

fot.Samsung

Wszystkie trzy urządzenia będą wyposażone w udoskonaloną technologię kamer w porównaniu do swoich poprzedników, z niedawnymi wyciekami, co sugeruje, że będą uzyskiwać efekt zwykle spotykany w tradycyjnych aparatach DSLR.

Znak towarowy firmy Artistic Live Focus wyjaśnia, w jaki sposób oprogramowanie stworzy „cyfrową animację i efekty specjalne obrazów”.

Inne pogłoski otaczające Galaxy S10 obejmują samonaprawiający się ekran zdolny do naprawy samego siebie po np.zadrapaniu.

Patent firmy Samsung, który pojawił się w sierpniu, opisuje „kompozycję przeciw palcom posiadającą właściwości samoczyszczenia się oraz folię, laminat i urządzenie zawierające kompozycję przeciw palcom” do zastosowania w „przenośnym urządzeniu elektronicznym, takim jak inteligentny telefon lub tablet. ”

Patent nie wspomniał o żadnym konkretnym urządzeniu, co oznacza, że ​​można go zapisać na przyszły telefon lub tablet.

(IND.)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *