Ruszyła sprzedaż biletów na XVII Memoriał Wagnera

Podziel się:

fot.org 

Ruszyła internetowa sprzedaż wejściówek na najlepszy towarzyski turniej siatkarski świata. XVII Memoriał Wagnera zapowiada się pasjonująco, a obok biało-czerwonych zagrają w nim Brazylijczycy, Serbowie i Finowie. Chcesz wziąć udział w wielkim siatkarskim święcie? Nic prostszego, bo ceny biletów zaczynają się już od 19 złotych!

XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera rozpocznie się w czwartek 1 sierpnia i potrwa do soboty 3 sierpnia 2019 roku. Mecze rozgrywane będą w TAURON Arenie Kraków, a stolica Małopolski już po raz piąty będzie miastem-gospodarzem najlepszego towarzyskiego turnieju siatkarskiego świata. Obok biało-czerwonych zagrają także Brazylijczycy, Serbowie i reprezentacja Finlandii. Tuż po zakończeniu Memoriału Polacy zagrają o przepustkę do igrzysk w Tokio z Francją, Słowenią i Tunezją, a turniej będzie rozgrywany w Gdańsku. Oznacza to, że Memoriał będzie ostatnim sprawdzianem biało-czerwonych przed walką o igrzyska, która rusza już 9 sierpnia.

Eventim.pl to jedyny i oficjalny dystrybutor wejściówek na ten wyjątkowy turniej. Link do sprzedaży biletów: https://www.eventim.pl/memorial-wagnera-bilety.html?affiliate=FKB&doc=artistPages/tickets&fun=artist&action=tickets&kuid=555131

Bilety są dostępne na poszczególne dni meczowe (dwa spotkania), oto program XVII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera:

1 sierpnia (czwartek, początek godz. 18)
Brazylia – Finlandia
Polska – Serbia

2 sierpnia (piątek, godz. 18)
Finlandia – Serbia
Polska – Brazylia

3 sierpnia (sobota, godz. 17)
Serbia – Brazylia
Polska – Finlandia

(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *