Roksana Węgiel z nowym singlem ,,Lay Low,, odpowiada na krytyke dotyczącą tekstu.

Podziel się:

Roksana Węgiel fot.Łukasz Nowak

Roksana Węgiel  i jej kariera nabiera dużego rozpędu. Młoda artystka  jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd młodego pokolenia. Jak ,,Roxie,, radzi sobie z krytyką ?

Pomimio swojego młodego wieku Roksana Węgiel ma już na koncie wielki sukces, po wygraniu ,,The Voice Kids,, przyszedł czas na ,,Junior Eurovision,, zwycięstwo w Mińsku zapewne rozpędziło karierę młodej wokalistki z Jasła. Czy nowy singiel przypadł do gustu fanom uzdolnionej młodej wokalistki?

Roksana Węgiel z nowym singlem.

Niedawno usłyszeliśmy nowy singiel  14-latki , jak się okazało zrobił on poruszenie wśród części fanów, chodzi o tekst utworu ,,Lay Low,,

,,Dużo osób się czepiało bo nie zrozumiało jej tak jak powinno się ja zrozumieć ,,czytamy wśród komentarzy internautów .

Roxie odniosła się do wpisów i skomentowała :

„Lay Low” to piosenka o pierwszym zauroczeniu… kiedy nie możesz przestać (od rana) myśleć o obiekcie swoich westchnień. Myślę, że każda nastolatka może się z tym utożsamiać. 🥰

Tekst można czytać na różnych płaszczyznach i myślę, że każdemu się kojarzy z tym co jest dla niego bliskie. Dla mnie to tekst o tym jak fajnie, ale czasem dziwnie się czuję jeśli się zakocham i nie ma w tym, żadnych podtekstów.

Roksana Węgiel -Lay Low

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *