ROBERT BIEDROŃ W EMPIKU W BONARCE

Podziel się:

20 listopada o godz. 18:00 w Empiku w Bonarce odbędzie się spotkanie z Robertem Biedroniem, podczas którego polityk opowie o swojej najnowszej książce „Nowy rozdział”.  Będzie to idealna okazja, żeby zdobyć autograf Biedronia i zapytać go o najbliższe plany polityczne.

 

Robert Biedroń to jedna z najbarwniejszych postaci na polskiej scenie politycznej. Prezydent Słupska w latach 2014 – 2018. Były poseł, ekspert ONZ, członek Kongresu Władz Lokalnych i Regionalnych Rady Europy. Były wiceprzewodniczący sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka oraz Komisji Spraw Zagranicznych.

 

W najnowszej książce „Nowy rozdział” Biedroń mówi o swoich planach na przyszłość: potrzebujemy większej i głębszej zmiany: musimy uruchomić nasze marzenia, przypomnieć sobie, po co nam wspólne państwo i zacząć je razem budować. Chcę Polski, w której nikt nie jest pozostawiony w tyle. Polska jest przecież dobrem wspólnym – musimy ją zatem uzdrowić! Nie ma już czasu – trzeba zacząć pisać nowy rozdział. Zróbmy to razem. Jestem gotowy.

 

Jak Robert Biedroń zamierza ziścić swoje marzenia o nowej Polsce? Najlepiej zapytań go o to osobiście podczas najbliższego spotkania w Empiku w Bonarce.

(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *