Rekordowe aukcje Allegro dla WOŚP : Hitem spotkanie z Donaldem Tuskiem i Rolls Royce !

Podziel się:

fot.WOŚP

Polacy razem z Allegro przez 58 dni zbierali środki dla WOŚP. A efektem jest rekordowe 12 mln złotych przekazanych dla Orkiestry. Nigdy dotąd licznik aukcji Allegro dla WOŚP nie przekroczył kwoty 10 mln. Aż do teraz! W sumie, przez 19 lat współpracy, z aukcji udało się przekazać niemal 65 mln złotych.

27. Finał to niewątpliwie edycja rekordów, także na aukcjach Allegro dla WOŚP.
Internauci licytowali przedmioty z rekordową prędkością, w dniu Finału nowa aukcja pojawiała się co 7,5 sekund,.
Wystawiono także niemal 30 tysięcy przedmiotów więcej niż w ubiegłym roku,wpłaty mobilne na Wirtualną Puszkę sięgnęły 305 tys. zł i było o 50 tys. zł wyższe niż w poprzedniej edycji.
Największym hitem tegorocznych aukcji okazał się Rolls Royce od Braci Collins i Mastercard, który był nie tylko najpopularniejszym.
Ale te najdroższym przedmiotem – darczyńca zapłacił za niego 211 211 zł. Podobną sumę osiągnęła aukcja Donalda Tuska – zwycięzca wylicytował ją za 211 000 zł.
Najdroższe aukcje na allegro fot.WOŚP
Allegro wspiera WOŚP od początku swojego istnienia. 19 lat współpracy przełożyło się na niemal 65 mln zł zebranych na wsparcie Orkiestry. Wszystkie zebrane w trakcie 27. Finału środki zostaną przeznaczone na sprzęt dla specjalistycznych szpitali dziecięcych w całej Polsce.
(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *