Red Bull Konkurs Lotów 2019 -ostatnie chwile na rejestrację teamu.

Podziel się:

fot.RedBull 

Red Bull nadal szuka asów przestworzy. Zagraj w grę i wyślij zgłoszenie maksymalnie czteroosobowego teamu do wtorku do północy.

3 i 4 sierpnia w Gdyni czeka nas pełen atrakcji weekend, którego punktem kulminacyjnym będzie niedzielny Red Bull Konkurs Lotów. To ostatni dzwonek dla kreatywnych konstruktorów, którzy chcą pochwalić się światu zbudowaną przez siebie latającą machiną i zapisać kolejny rozdział w historii lotnictwa!

Team można zgłosić tylko do wtorku 14 maja, do północy. Wystarczy wejść na stronę www.redbullkonkurslotow.pl, zagrać w grę i wypełnić formularz rejestracyjny.

Po wypełnieniu zgłoszenia w formularzu internetowym, maksymalnie czteroosobowy zespół będzie miał jeszcze dwa tygodnie na dopracowanie koncepcji, przeniesienie jej na papier i wysłanie do organizatora. Czas nadsyłania projektów upływa 28 maja. Potem prace oceni jury. W panelu sędziowskim zasiądą m.in. Natalia Nykiel, Adam Małysz, Łukasz Czepiela i Filip Chajzer, którzy wybiorą 37 najbardziej kreatywnych i mających szanse na daleki lot konstrukcji. Dodatkowo, 3 zespoły zostaną wybrane przez publiczność w głosowaniu internetowym.

Red Bull Konkurs Lotów odbędzie się 4 sierpnia 2019, jako główna część pełnego atrakcji weekendu. Nie zabraknie pokazów akrobacji lotniczej m.in. Łukasza Czepieli (Zivko EDGE 540T) oraz międzynarodowej ekipy The Flying Bulls. Na plaży w Gdyni zaparkuje również kultowy Red Bull Tour Bus – mobilna scena, na której wystąpi m.in. Natalia Nykiel. 6-metrowa rampa, z której będą startować machiny, ustawiona zostanie przy Skwerze Kościuszki.

Wygraj lot helikopterem z domu wprost na Red Bull Konkurs Lotów i pobyt w Gdyni!

Już teraz można zawalczyć o lotne nagrody, biorąc udział w aktywacji na stronie www.redbullkonkurslotow.pl/lotzycia. Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu kreatywnego hasła opisującego wrażenia w trakcie lotu machiną latającą. Do wygrania są m.in. 3 loty helikopterem (z miejsca zamieszkania na Red Bull Konkurs Lotów) wraz z pobytem w Gdyni lub loty widokowe helikopterem na miejscu zawodów, skoki ze spadochronem, a także nagrody rzeczoweKonkurs na stronie www.redbullkonkurslotow.pl/lotzycia trwa od 1 kwietnia 2019 do 30 czerwca 2019.
Więcej informacji na stronie: www.redbullkonkurslotow.pl
(redbull.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *