Pijana i bez prawa jazdy jechała ciągnikiem po piwo…

Podziel się:

Zdjęcie ilustracyjne fot.Pixabay 

Do zdarzenia doszło w Sosnówce (woj.lubelskie) 32-letnia kobieta jechała ciągnikiem Ursus. Kobietę zauważył dzielnicowy z gminy Sosnówka ,wiedział o tym że kobieta posiada zakaz kierowania pojazdami.

W chwili zatrzymania 32-latka była nietrzeźwa, a ciągnik którym podróżowała nieubezpieczony. W trakcie rozmowy z policjantami tłumaczyła, że jechała właśnie do sklepu po piwo. Teraz za swe czyny odpowie przed sądem.

W trakcie służby dzielnicowy tej gminy oraz funkcjonariusz Zespołu ds. wykroczeń, zauważyli jadącą ciągnikiem 32-latkę. Kobieta znana była dzielnicowemu. Wiedział również, że posiada zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Styl jazdy kobiety wskazywał, że i tym razem może znajdować się pod wpływem alkoholu.

Policjanci natychmiast podjęli interwencję. W trakcie czynności mundurowi wyczuli od kobiety woń spożytego alkoholu. Badanie potwierdziło ich przypuszczenia. Wykazało ponad pół promila alkoholu w jej organizmie. Funkcjonariusze potwierdzili również, że ma zakaz kierowania pojazdami, a ciągnik którym podróżuje nie jest ubezpieczony.
W trakcie rozmowy z policjantami 32-latka tłumaczyła, że jechała właśnie do sklepu po piwo. Teraz za swe czyny odpowie przed sądem.
(KWPL)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *