Nowość w player – drugi sezon „Pod powierzchnią” przedpremierowo już od 17 czerwca!

Podziel się:

fot.Robert Pałka TVN

Już 17 czerwca drugi sezon serialu „Pod powierzchnią” zadebiutuje przedpremierowo w player.pl. Platforma na bieżąco uzupełnia portfolio o najnowsze produkcje na rynku, dając użytkownikom dostęp do najciekawszych filmów i seriali.

Po sukcesie pierwszego sezonu, który był jedną z najczęściej wybieranych nowości serialowych w serwisie, to właśnie użytkownicy playera, jako pierwsi zajrzą pod powierzchnię nowych tajemnic bohaterów.

Grupa TVN Discovery Polska konsekwentnie realizuje strategię udostępniania propozycji programowych TVN w pierwszej kolejności na platformie player.pl. Pierwszy odcinek drugiego sezonu będzie można obejrzeć po wykupieniu pakietu już 17 czerwca. Kolejne zostaną udostępnione w tygodniowych odstępach. Na antenie TVN emisja serialu planowana jest na jesień w czasie prime time.

Zeszłej jesieni «Pod powierzchnią» podbiło serca widzów. Korzystając z wolności jaką daje player.pl, drugi sezon serialu pojawi się już 17 czerwca w serwisie. Dzięki temu fani mogą decydować, gdzie, kiedy i na jakim ekranie będą śledzić losy swoich ulubionych bohaterów. Naszym celem jest regularne dostarczanie nowych treści, by użytkownicy zawsze mieli świeże propozycje programowe do wyboru.

Drugi sezon „Pod powierzchnią” to emocjonująca, siedmioodcinkowa produkcja w reżyserii Borysa Lankosza oraz Bartka Konopki. Finałowy odcinek pierwszej serii odkrył przed widzami zaskakującą prawdę o zniknięciu Maksa – synka Marty (Magdalena Boczarska) i Bartka (Bartłomiej Topa). Chłopiec żyje i znajduje się pod opieką swojej dawnej niani – Igi. Co tak naprawdę wydarzyło się przed laty? Dlaczego dziewczyna uprowadziła dziecko? Czy Marta zdoła odzyskać syna? Ola, po dramatycznych wydarzeniach na szkolnym balu, znika wraz z Jankiem. Jak potoczą się ich losy? Czy Maciek zdoła odnaleźć ciężarną córkę?

Drugi sezon Pod powierzchnią będzie jeszcze bardziej wciągającą i intrygującą historią ludzkich relacji a bohaterowie zmuszeni będą rozliczyć się ze swoją przeszłością. Do czego zdolna jest zdesperowana matka, która walczy o odzyskanie syna? Czy pod powierzchnią kolejnych kłamstw bohaterowie odkryją prawdę o wydarzeniach sprzed lat, które w nieodwracalny sposób wpłynęły na ich życie? Jeśli widzowie myślą, że finał pierwszego sezonu przyniósł jednoznaczne rozwiązanie zagadki zaginięcia dziecka Marty to …czeka ich niespodzianka. Prawda jest bowiem inna niż może się wydawać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *