Najlepszy film na Walentynki – ponad 1,8 miliona widzów nie może się mylić!

Podziel się:

fot.org 

„Miszmasz czyli Kogel Mogel 3″ zobaczyło już ponad 1 mln 850 tys. widzów. Najlepszy film na Walentynki czeka w kinach, a tymczasem polecamy uwadze scenę z gwiazdami filmu – Aleksandrą Hamkało i Nikodemem Rozbickim.

 „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3″ nadal pozostaje numerem 1 tegorocznego box office. Do kin przyciągnął już 1,860,441 widzów.

 

Zobacz klip na Walentynki 

–Cieszę się, że ludzie doceniają naszą pracę, niektórzy chodząc do kina po kilka razy. W dużej mierze widownia „Miszmasz” to młodzież. Są to widzowie, na których najbardziej mi zależy. Tych, co jeszcze nie widzieli, zapraszam do kin, żeby się wyluzowali, pośmiali i odetchnęli na chwilę w tym nieco zwariowanym świecie „Miszmasz czyli Koge Mogel 3″ – mówił w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Kordian Piwowarski, zapowiadając rozszerzoną wersję filmu na DVD lub w telewizji.

„Miszmaszu czyli Koglu Moglu 3″ główna bohaterka Kasia (Graży­na Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcia­nym zalotnikiem Staszkiem Kola­są. Do Polski wraca niespodzie­wanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kło­poty. Chłopak ma pomysł na nie­codzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolań­skich wybucha kryzys. Wolań­ska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

Zwiastun filmu

Teledysk do piosenki „Szukaj mnie” (Ania Rusowicz i Sławek Uniatowski)

Skrót z dotychczasowej fabuły kultowej serii

(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *