Myśleli że to dzik. Urocza świnka wietnamska na… Uroczej

Podziel się:

fot.SM

Dwóch mieszkańców Wawra wracało spokojnie po kolacji u znajomych. Nagle ich oczom ukazał się dziwny… zwierz ,myśleli że to dzik okazało się że to świnka wietnamska..

Na świnkę natkneło się dwóch mieszkańców Wawra wracając nad ranem od zanjomych , na ul Uroczej zobaczyli duże zwierze byli przekonani że to dzik i nie dowierzali  ,zamknęli oczy i…. niestety zwierzę nie zniknęło, ale zaczęło zbliżać się do nich cichutko pochrumkując.

wierzątko miało, na szczęście, przyjazne zamiary. Nie pozostawało nic innego jak wezwać Ekopatrol. Strażnicy, mimo iż brali zgłoszenie za żart – ruszyli na miejsce. Jakież było ich zdziwienie, gdy na miejscu zobaczyli… dorodną świnkę wietnamską. Grzecznie czekała przy swoim nowym „właścicielu”.

Strażnicy z humorem opisują dalszą wydarzenia ..

Odłowienie parzystokopytnej nie nastręczyło większych kłopotów- te zaczęły się dopiero w chwili, gdy transporter ze świnką miał trafić do samochodu. Okazało się, że orientalne zwierzę, choć gabarytów nieszczególnie reprezentacyjnych, swoje waży: strażnik i strażniczka mieli problemy z umieszczeniem go w radiowozie. Sympatyczne stworzenie przeczekało resztę nocy w siedzibie straży miejskiej przy Sołtyka, a rano trafiło do schroniska Na Paluchu…

(SM)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *