Muzka z widokiem na Tatry – Startuje czwarta edycja Festiwalu Hej Fest !

Podziel się:

fot.org

Happysad, Wilki, IRA, Dżem, Lady Pank, Agnieszka Chylińska i inni – przeboje największych gwiazd polskiej muzyki zabrzmią podczas czwartej edycji Hej Fest – wyjątkowego festiwalu granego na szczytach polskich gór. Tegoroczne koncerty odbędą się – podobnie jak w ubiegłym  roku – w Krynicy-Zdroju, Szczawnicy i na szczycie Gubałówki.

Od czterech lat Hej Fest regularnie pojawia się na mapie wakacyjnych atrakcji kulturalnych w Małopolsce. Stworzony w 2016 roku, jako jeden z najbardziej niezwykłych festiwali, zaprasza mieszkańców i turystów na koncerty największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Hej Fest połączył ze sobą artystów, publiczność i niecodzienną przestrzeń do słuchania muzyki na żywo. Poprzednie edycje zgromadziły na koncertach niemal 120 tysięcy widzów.

– Formuła koncertowa Hej Fest spodobała się wielu turystom, dlatego również w tym roku zaprosiliśmy gwiazdy polskiej sceny muzycznej – mówi Patryk Białokozowicz z zarządu PKL. – Gwarantujemy uczestnikom znakomitą zabawę w pięknej górskiej scenerii – nie bez przyczyny hasłem festiwalu jest „Muzyka z widokiem na Tatry”. Zapraszamy na koncerty do Krynicy-Zdroju, Szczawnicy i na zakopiańską Gubałówkę wszystkich wypoczywających w wakacje w górach, jak również mieszkańców regionu – dodaje Patryk Białokozowicz.

Hej Fest 2019 to sześć dni koncertowych. Pierwszy z nich rozpocznie się 20 lipca występem grupy Happysad w Krynicy-Zdrój. Tydzień później w Szczawnicy pojawi się Agnieszka Chylińska, a od 3 sierpnia kolejne gwiazdy zagrają już na szczycie Gubałówki czyli najpopularniejszej góry w Polsce.

Lineup Hej Fest 2019 przedstawia się następująco:

 

20.07 Krynica-Zdrój: Happysad – koncert bezpłatny

27.07 Szczawnica: Agnieszka Chylińska – koncert bezpłatny

03.08 Gubałówka: Wilki, Lady Pank

10.08 Gubałówka: Bednarek, Dżem

17.08 Gubałówka: LemON, IRA

24.08 Gubałówka: Kasia Kowalska, Andrzej Piaseczny

 

Bilety są już dostępne w przedsprzedaży w cenie 39 zł. Cena biletu zawiera przejazd góra-dół koleją linowo-terenową PKL Gubałówka. W dniu koncertu bilety będą kosztować 45 złotych wraz z przejazdem. Wstęp na koncerty Hej Fest dla dzieci do 10 roku życia – gratis.

Bilety zakupić można w sklepie internetowym PKL https://www.sklep.pkl.pl/ a także w kasach biletowych PKL pod Gubałówką oraz Biurach Obsługi Klienta PKL.

(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *