„Miłość jest wszystkim” po raz pierwszy w VOD na player.pl

Podziel się:

fot.org 

Już od 11 kwietnia w serwisie player.pl, najbardziej angażującej platformie OTT w Polsce, dostępna jest pełna humoru komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie – „Miłość jest wszystkim”. Do 1 maja film będzie dostępny tylko w player+, płatnej ofercie player.pl. Wyłączność względem innych platform wideo na żądanie potrwa aż do 22 maja.

„Miłość jest wszystkim”, w reżyserii Michała Kwiecińskiego (twórcy seriali „Bodo”, „Czas honoru”, „Hotel 52”) to propozycja dla tych, którzy uwielbiają komedie romantyczne z prawdziwą plejadą gwiazd. W filmie występują między innymi Olaf Lubaszenko, Joanna Kulig, Mateusz Damięcki, Michał Czerneckiego, Julia Wyszyńska, Agnieszka Grochowska i Jan Englert.

Już od jutra, dzięki aplikacji player.pl, widzowie po raz pierwszy będą mogli zobaczyć film „Miłość jest wszystkim” w dowolnym miejscu, czasie i na wybranym przez siebie ekranie. Do 1 maja platforma będzie jedynym medium, wliczając w to nadawców telewizyjnych, legalnie oferującym dostęp do hitu kinowego ostatniej zimy. Wyłączność względem innych serwisów VOD potrwa aż do 22 maja.

Player.pl oferuje rozrywkę na najwyższym poziomie, w tym hity prosto z kina oraz najpopularniejsze seriale i kanały live. Wiele tytułów pojawia się tam wcześniej niż w telewizji, czy innych serwisach wideo na żądanie. Już teraz w bibliotece player+  widzowie znajdą najciekawsze propozycje kinowe ostatnich miesięcy:  „Kler”, „Planeta singli 2”, „Podatek od miłości”, „7 uczuć” i „Juliusz”. W kwietniu do pakietów tworzonych we współpracy z CANAL+ dodane zostaną także:  „Imię Róży”, „Kamerdyner”, oraz „Paddington 2”.

„Miłość jest wszystkim” można obejrzeć w player.pl od 11 kwietnia za jedyne 10 PLN (dostęp na 48 godzin).

(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *