„Mile Widziane”, czyli kamperem przez Amerykę! Nowy cykl reportaży z udziałem LUC’a

Podziel się:

fot.org 

Trzy gorące amerykańskie Stany – słoneczna Kalifornia, Nevada z błyszczącym jak gwiazda Las Vegas i Arizona z 450-kilometrowym Kanionem Kolorado, dwoje szalonych podróżników, jeden kamper oraz niezliczone przygody na trasie. „Mile Widziane” to nowy cykl reportaży podróżniczych, stworzony przez muzyka i kompozytora L.U.C.’a oraz jego partnerkę Justynę Posadzy. Już od najbliższej soboty 23 lutego w Dzień Dobry TVN!

Każdy pretekst do odwiedzenia Stanów Zjednoczonych jest dobry. Jednak współpraca z Instytutem Adama Mickiewicza i organizacja koncertu z udziałem orkiestry oraz syreny okrętowej Daru Młodzieży, brzmi jak wymarzony początek spotkania z Ameryką. To w końcu tutaj marzenia stają się rzeczywistością! Pokonanie wymarzonej trasy kamperem zajęło L.U.C.’owi i Justynie trzy tygodnie. Swoją przygodę uwiecznili za pomocą dwóch telefonów po to, by podzielić się z widzami DDTVN swoim pomysłem na podróżnicze wyzwanie.

Ich relacja to nie tylko standardowe punkty wycieczek wszystkich zwiedzających, takie jak Most Golden Gate w San Francisco czy Hollywoodzka Aleja Gwiazd w Los Angeles. W cyklu swoich reportaży para spędzi czas z Marcinem Gortatem, pokaże Las Vegas z jego najbardziej wystrzałowej strony oraz zwiedzi najpiękniejsze parki narodowe (w tym także Dolinę Śmierci!). Z racji swojego zamiłowania do cukru, Justyna i L.U.C. zaprezentują widzom Dzień Dobry TVN jak słodkie może być życie w USA – za sprawą testowanych po drodze wymyślnych słodyczy i deserów!

Potężne dawki podróżniczych inspiracji razem z kolejnymi odcinkami cyklu w każdą sobotę, począwszy od 23 lutego, na antenie Dzień Dobry TVN!

(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *