MeetUp® 2019 Rezi i Friz z Ekipą ambasadorami tegrocznego spotkania twórców intenetowych !

Podziel się:

fot.org 

Ambasadorami MeetUp® 2019 – największego polskiego spotkania twórców internetowych i ich fanów, zostali znani youtuberzy Rezi i Friz wraz ze swoją Ekipą. Wydarzenie odbędzie się już 31 sierpnia w krakowskiej Tauron Arenie.

Organizatorzy ogłosili, że tegorocznymi ambasadorami MeetUp-a® 2019 będą Remigiusz “Rezi” Wierzgoń i Karol “Friz” Wiśniewski ze swoją ekipą w składzie: Mateusz “Tromba” Trąbka, Mateusz “Mini Majki” Krzyżanowski, Weronika “Wersow” Sowa i Łukasz “Wujek Łuki” Wojtyc. Rezi posiada ponad 3,6 miliona subskrybentów, a Friz i Ekipa łącznie ponad 4,5 miliona fanów.
Rolą ambasadorów jest udział w działaniach promocyjnych eventu, przygotowanie materiałów i filmów reklamujących MeetUp, a także angażowanie i zachęcanie fanów do udziału w wydarzeniu. W poprzednich latach ambasadorowie przygotowali dedykowane filmy, promujące Kraków i sam MeetUp®. “GTA in Real Life!”(2017 r.) i “Fortnite in Real Life” (2018 r.) łącznie wyświetlono ponad 3,7 miliona razy.
MeetUp® 2019, który odbędzie się 31 sierpnia 2019 roku w krakowskiej Tauron Arenie, to kolejna edycja największej polskiej imprezy dla twórców internetowych i ich fanów. W poprzedniej wzięło udział ponad 20 tysięcy odwiedzających i ponad 200 gwiazd. Organizatorami spotkania jest agencja influencer marketingu GetHero, a współorganizatorem Miasto Kraków.
Bardzo się cieszę, że mogliśmy ogłosić Friza z Ekipą i Reziego ambasadorami tegorocznego MeetUp-a. To twórcy, jakich potrzebujemy – z milionami pomysłów i nieskończoną kreatywnością. Już w poprzednich latach udowodnili, że doskonale sprawdzają się w tej roli, więc nie pozostaje nam nic innego jak czekać, czym nas zaskoczą w tym roku – mówi Tobiasz Wybraniec, organizator MeetUp® 2019,  prezes agencji GetHero.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale organizatorzy przygotowali dla chętnych limitowaną pulę biletów, która pozwoli na skorzystanie z wielu udogodnień, takich jak wcześniejsze wejście na teren imprezy czy możliwość spotkania z twórcami. Sprzedaż wejściówek już ruszyła i można je nabyć na stronie Biletin.pl.
(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *