MB Boxing Night: Ostatni Taniec

Podziel się:

fot.org 

MB Boxing Night powraca! Wach, Parzęczewski i Jonak zaczarują Spodek! MB Boxing Night powraca z „Ostatnim Tańcem„! Grupa MB Promotions prowadzona przez Mateusza Borka organizuje kolejne pięściarskie wydarzenie, które już 6 kwietnia odbędzie się w katowickim Spodku. W głównych walkach wystąpią m.in. Mariusz Wach (33-4, 17 KO), Robert Parzęczewski(22-1, 15 KO), Damian Jonak (41-0-1, 21 KO) oraz Adam Balski (13-0, 8 KO)! MB Boxing Night bilety na galę w Katowicach już w sprzedaży.

Wydarzenia organizowane przez grupę MB Promotions zawsze łączą wielką dawkę sportowych emocji z niesamowitymi wrażeniami poza ringowymi. 6 kwietnia poziom z pewnością zostanie utrzymany, a tytuł „Ostatni Taniec” – nawiązujący do wielkiego mistrza Tomasza Adamka – zapowiada konfrontacje, które na stałe zapiszą się złotymi zgłoskami w historii polskiego boksu. Kolejne zawodowe pojedynki w Spodku stoczą m.in. Mariusz Wach, Robert Parzęczewski czy Damian Jonak, którzy po ponad sześciu latach znowu pięściarską rywalizacją zaczarują katowicką arenę.
Czołowy polski ciężki cały czas pozostaje w grze o najwyższe cele. Mariusz Wach pragnie powrócić na zwycięską ścieżkę mocnym uderzeniem, a walka podczas gali „Ostatni Taniec” ma tylko potwierdzić jego mistrzowskie aspiracje.
Czternaście wygranych walk z rzędu? To nadal za mało dla Roberta Parzęczewskiego! Pięściarz z Częstochowy każdą kolejną zawodową walką udowadnia, że należy do ścisłej czołówki światowych rankingów. Konfrontacja podczas MB Boxing Night z pewnością do łatwych należeć nie będzie, ale jeśli popularny „Arab” myśli o najwyższych celach, to właśnie takie boje muszą kształtować jego mistrzowski charakter.
W Spodku nie mogło zabraknąć Damiana Jonaka, który podczas ostatniej gali MB Boxing Night z powodu kontuzji nie mógł zaprezentować swoich umiejętności w ringu. Apetyt na kolejne wygranenie pozwala jednak na długo popaść w zapomnienie. Pięściarz z Tarnowskich Gór w katowickim Spodku chce udowodnić, że w sportowym życiu najlepsze jeszcze przed nim.
Jeśli mowa o „Ostatnim Tańcu”, to z pewnością wiele o tej kwestii do powiedzenia ma Adam Balski. Kaliszanin w ostatnim pojedynki potwierdził po raz kolejny kibicom, że potrafi wracać z dalekiej podróży i w ringu nie brakuje mu wielkiego serca oraz charakteru. W Katowicach planuje przedłużyć serię zwycięstw w nieskażonym porażkami rekordzie, ale z pewnością poprzeczka zostanie zawieszona jeszcze wyżej.

Aktualna karta walk MB Boxing Night: „Ostatni Taniec”:

  • Robert Parzęczewski (22-1, 15 KO) vs TBA
  • Damian Jonak (41-0-1, 21 KO) vs TBA
  • Mariusz Wach (33-4, 17 KO) vs TBA
  • Adam Balski (13-0, 8 KO) vs TBA

(org. PNB-MB)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *