Maestro Ennio Morricone zagra w Krakowie -chce również uczcić pamięć tragicznie zmarłego Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza

Podziel się:

fot.pras

Koncert wielkiego mistrza Ennio Morricone  przypada na 19 stycznia , jak wiemy  dzień ten został ogłoszony przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dude dniem żałoby narodowej po tym jak tragicznie zginął  Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz.

Organizatorzy postanowili nie odwoływać koncertu słynnego włoskiego maestro , ale chcą  go zmodyfikować tak, aby w sposób jak najbardziej godny uczcić pamięć tragicznie zmarłego Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Maestro Ennio Morricone także jest całym sercem za tym, aby osobiście i poprzez muzykę, okazać należny szacunek zmarłemu Prezydentowi Gdańska oraz wsparcie Rodzinie i Bliskim.

Także rodzaj muzyki i forma koncertu sprzyja refleksji i w żaden sposób nie zakłóci atmosfery żałoby, co jest dla nas tym bardziej ważne, że spotykamy się w dniu pogrzebu Pana Prezydenta Adamowicza.
Jednocześnie tuż przed koncertem poprosimy wszystkich uczestników o uszanowanie pamięci Pana Prezydenta minutą ciszy” mówi Anna Czerniejewska, przedstawiciel JVS Group w Polsce.

(org.)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *