Lipcowa oferta PlayStation Plus – Pro Evolution Soccer 2019 i wyścigi w stylu retro!

Podziel się:

fot.pras 

Sony Interactive Entertainment ogłasza lipcową ofertę subskrypcji PlayStation Plus. Na wszystkie osoby posiadające aktywne członkostwo czekają dwa wyjątkowe tytuły Pro Evolution Soccer 2019 i Horizon Chase Turbo, czyli dobrze znany symulator piłki nożnej oraz gra wyścigowa inspirowana wielkimi hitami lat 80. i 90. Oferta o łącznej wartości 208 PLN jest już aktywna w PlayStation Store od 2 lipca .

PES 2019

W tej  kultowej już grze,  czeka ogromna dawka piłkarskich emocji.  Wydany przez  Konami tytuł, towarzyszy fanom futbolu od 1996 roku. W najnowszej odsłonie pojawiło się mnóstwo ciekawych rozwiązań, takich jak: nowy sposób kontraktowania piłkarzy, specjalne wersje zawodników wypuszczane przez cały rok, a także zmieniona mechanika wykonywania strzałów z dystansu, nowe przyjęcia i dryblingi. PES 2019 został również doceniony przez recenzentów, osiągając Metascore na poziomie: 79. Propozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów sportowych symulatorów.

Horizon Chase Turbo

Gra inspirowana wielkimi hitami lat 80. i 90. pozwala na oddanie się bardzo dobrze odtworzonej, klasycznej arcade’owej rozgrywce. Horizon Chase Turbo to nowoczesna rozgrywka z duszą retro. Doceniana przez krytyków gra (Metascore: 82)  jest idealną propozycją dla fanów kanapowych rozgrywek z przyjaciółmi, pozwala bowiem na podzielenie ekranu i wspólną rozgrywkę przez długie godziny. Na szczególną uwagę zasługuję również oprawa dźwiękowa, za którą odpowiadał szkocki kompozytor Barry Leitch, tworzący ścieżki dźwiękowe do produkcji takich jak: Lotus Turbo Challenge i Top Gear.

PlayStation Plus – informacje

PlaySatation Plus to płatna usługa dla użytkowników konsol PlayStation. W ramach subskrypcji gracz otrzymuje m.in. co najmniej dwie darmowe gry co miesiąc, możliwość grania online, ekskluzywne zniżki w PlayStation Store, pierwszeństwo dostępu do wybranych tytułów oraz
100 GB miejsca na zapisy stanów gier w chmurze. Usługa jest dostępna w ramach następujących abonamentów: 1 miesiąc (33 PLN), 3 miesiące (100 PLN) i 12 miesięcy (240 PLN) w PlayStation Store i u wybranych partnerów handlowych.

Sony Interactive Entertainment – informacje

Uznawana za światowego lidera rozrywki interaktywnej i cyfrowej firma Sony Interactive Entertainment (SIE) jest odpowiedzialna za markę PlayStation® i związaną z nią rodziną produktów i usług. Innowacyjne rozwiązania PlayStation są dostępne na rynku od chwili premiery oryginalnego systemu PlayStation, która miała miejsce w Japonii w 1994 roku. Rodzina produktów i usług PlayStation obejmuje PlayStation®4, PlayStation®VR, PlayStation®Vita, PlayStation®3, PlayStation™Store, PlayStation®Plus, PlayStation™Video, PlayStation™Music, PlayStation™Now, PlayStation™Vue oraz cenione gry PlayStation oferowane przez firmę SIE Worldwide Studios. Firma SIE, której główna siedziba znajduje się w kalifornijskim San Mateo, jest należącą w całości do Sony Corporation filią tej firmy, prowadzącą działalność na całym świecie i mającą siedziby lokalne w Kalifornii, Londynie i Tokio.

(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *