Krakowski rower miejski rozpoczyna sezon. Uwaga, zmiany w abonamencie!

Podziel się:

Fot. Facebook

Po przerwie zimowej Wavelo, system roweru miejskiego w Krakowie, przywraca wszystkie swoje rowery na ulice. Jednocześnie wraz z rozpoczęciem sezonu następują zmiany w abonamencie korzystania z systemu.

Przez trzy miesiące, od początku grudnia, osoby korzystające z Wavelo mieli do dyspozycji zaledwie 500 rowerów. 1 marca, jak system informuje na swojej stronie na Facebooku, rozpoczęło się przywracanie wszystkich rowerów z magazynu do użytku. Docelowo na ulicach miasta ma być ich 1500. Już można zauważyć większą liczbę jednośladów na stacjach – na niektórych z nich jest ich więcej niż miejsc.

Jednocześnie Wavelo zmienia ofertę dla użytkowników oraz ceny. Wśród zmian jest między innymi wzrost o złotówkę ceny miesięcznego abonamentu na zarówno 60, jak i 90 minut bezpłatnej dziennej jazdy na rowerze (obecnie owe abonamenty będą kosztować odpowiednio 20 i 25 złotych). Inną ze zmian jest tymczasowe zawieszenie abonamentu rocznego, co system uzasadnia koniecznością przeprowadzenia prac serwisowych. Jednak osoby, które wcześniej wykupiły ten abonament, będą mogły nadal korzystać z niego bez przeszkód.

(Facebook)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *