Hattrick Kaczyńskiego : 13 i 14 emerytura , 4 tyś minimalnej pensji w 2023 roku, dopłaty do hektara

Podziel się:

prezes PIS Jarosław Kaczyński fot.Łukasz Nowak

Podczas konwencji programowej Prawa i Sprawiedliwości w Lublinie Jarosław Kaczyński przedstawił główne punkty programowe partii,Prezes PIS wyjaśnił, że na koniec 2020 roku minimalna pensja będzie wynosiła 3000 złotych, na koniec 2023 roku – 4000 złotych. W 2021 roku ogromna część emerytów otrzyma dwie „trzynastki”, a rolnicy pełne dopłaty do hektara, na prawdziwie europejskim poziomie.

– Musimy skruszyć sufity, bo tylko dzięki temu będziemy mogli pójść do przodu. Dlatego proponujemy wyższe płace, podwójną trzynastą emeryturę i równe dopłaty dla rolników – mówił Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas Konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Lublinie.

Premier Beata Szydło 13.i 14 emerytura w 2021 roku

Na konwencji partii w Lublinie premier Beata szydło dodała że Prawo i Sprawiedliwość stworzyło system, dzięki któremu Polacy mogą powiedzieć, że żyje im się lepiej. Była Premier dodała również że – Służymy obywatelom. Dotrzymujemy słowa i to gwarancja tego, że nasze propozycje, o których dziś mówimy, tzw. Hat-trick Kaczyńskiego będą zrealizowane – oznajmiła.

Plan Kaczyńskiego :rodzina czyli kobieta i mężczyzna i ich dzieci

Prezes PIS Jarosław Kaczyński odniósł się również do kwestii rodziny :Rodzina to kobieta i mężczyzna w stałym związku oraz ich dzieci dodał były Premier.

(pras,własne)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *