Gwiazdy na premierze nowej komedii romantycznej TVN – „Całe szczęście” (ZDJĘCIA )

Fot. Adam Stepien 

Już w piątek w kinach idealna propozycja na Dzień Kobiet – nowa komedia romantyczna produkcji TVN w dystrybucji Next Film „Całe szczęście”. Wczoraj (5.03) w Warszawie odbyła się uroczysta premiera, na której pojawiła się cała obsada filmu m.in. Roma Gąsiorowska, Piotr Adamczyk, Joanna Liszowska, Marieta Żukowska oraz debiutująca na ekranie Margaret. Poniżej prezentujemy zdjęcia z wydarzenia. 

„Całe szczęście” to pełna uroku historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach. W spokojne i uporządkowane życie Roberta (Piotr Adamczyk) samotnie wychowującego syna Filipa (Maks Balcerowski) niespodziewanie wkracza celebrytka i gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska). Dlaczego los ich połączył? Czy uda im się wspólnie odnaleźć „Całe szczęście”?

Reżyserem filmu jest Tomasz Konecki, za zdjęcia odpowiada Tomasz Madejski, za scenografię Joanna Macha, za montaż Jarosław Barzan. Film powstał na podstawie oryginalnego scenariusza Marcina Baczyńskiego i Mariusza Kuczewskiego (scenarzystów popularnej serii komedii świątecznych „Listy do M.”). Premiera filmu „Całe szczęście” już 8 marca 2019 r., tytuł jest idealną propozycją na kinową randkę w Dzień Kobiet. Film zrealizował zespół produkcji fabularnej TVN, kierownikiem produkcji był Krzysztof Łojan. Producentami obrazu są Tomasz Blachnicki oraz Anna Waśniewska-Gill – team, który stoi za sukcesem ostatniego hitu produkcji TVN „Podatek od miłości”. Dystrybucja: NEXT FILM.

Z kolei już dziś swoją premierę ma książka „Całe szczęście jestem kobietą” autorstwa Romy Gąsiorowskiej i Sylwii Stano.  „Całe szczęście jestem kobietą” to dziesięć inspirujących wywiadów z mądrymi i doświadczonymi kobietami, które opowiadają o podejmowaniu wyzwań, radzeniu sobie z problemami i różnych sposobach na samorealizację. Wśród rozmówczyń znajdują się Olga Chajdas, Sylwia Chutnik, Anna Dymna, Marta Frej, Julia Izmałkowa, Joanna Keszka, Olga Kozierowska, Maffashion, Beata Sadowska i Grażyna Torbicka. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Agora.

 


Fot. Adam Stepien 

(org.)