Gamingowa bestia z konwertowalnym ekranem już dostępna w Polsce. Predator Triton 900 to wielofunkcyjny laptop do gier

Podziel się:

fot.org 

Gamingowa bestia z konwertowalnym ekranem już dostępna w Polsce. Predator Triton 900 to wielofunkcyjny laptop do gier.

Triton 2.jpg
Laptop został wyposażony w wyjątkowy na rynku 17-calowy, dotykowy wyświetlacz 4K typu IPS z częstotliwością odświeżania wynoszącą 144 Hz.

Ponadto Predator Triton 900 ma innowacyjną obudowę oraz dwa zawiasy Ezel Aero Hinge, które wykonane zostały z wykorzystaniem technologii CNC. Zawiasy pozwalają na przełączanie między czterema trybami użytkowania:

・ trybie wyświetlania,
・ trybie Ezel do grania w gry na ekranie dotykowym,
・ trybie laptopa,
・ trybie stand, który zmienia Triton 900 w tablet do grania.
Trybu Ezel pozwala na ustawienie ekranu pod dowolnym kątem a przy tym obraz jest tak samo dobrze widoczny niezależnie od strony, z której na niego patrzymy. Pozwala to na łatwe dostosowanie laptopa do swojego stylu użytkowania.
Chłodzenie to podstawa
Triton 3.jpg
Dwa metalowe wentylatory AeroBlade 3D czwartej generacji i technologia Coolboost utrzymują odpowiednie chłodzenie notebooka podczas wymagających zadań. Ponadto zostały wyposażone w najsmuklejsze metalowe łopatki (zaledwie 0,1 mm grubości) i umożliwiają większy przepływ powietrza, a także zwiększają aerodynamikę. Szybkość wentylatora dostosowuje się do zwiększonego nakładu pracy w zależności od potrzeb systemu. Dodatkowych wrażeń zapewnia technologia Waves Maxx, która wykorzystuje śledzenie ruchu Waves Nx i umożliwia urządzeniu wykorzystanie realistycznego dźwięku przestrzennego 3D.
Niestandardowe rozwiązania
Dwa porty HDMI 2.0, DisplayPort i USB-C Thunderbolt 3 pozwolą na podłączenie dodatkowych ekranów co sprawi, że razem z laptopem możliwe jest posiadanie czterech wyświetlaczy.
Triton 4.jpg
Dodatkowym ułatwieniem dla graczy będzie podświetlenie RGB pod każdym klawiszem, przycisk makro i panel z przełączanymi trybami: dotykowy i klawiatury numerycznej. O szybkie łączności i zoptymalizowaną pracę zadbają: Karta sieciowa Killer E3000, karta bezprzewodowa Killer AC 1550 i Killer Control Center 2.0.
(wec24)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *