Eurovision 2019 Tel Awiw – ,,Tulia,, nie awansowała do finału

Podziel się:

fot.Tulia/Instagram.com

64 Konkurs Eurowizji w Tel Awiwie za nami , nasz kraj reprezentowały dziewczyny z zespołu ,,Tulia,, w utworze ,,Fire of Love,, niestety nie zdobył on uznania jurorów. 

Zespoł ,,Tulia,, w składzie Joanna Sinkiewicz, Dominika Siepka ,Patrycja Nowicka i Tulia Biczak wystąpiły wczoraj w półfinale Eurowizji 2019 , dziewczyny które reprezentowały nas w Tel Awiwie wykonywały  przebój ,,Fire Of Love ,, uznawany za muzykę altrnatywnego folku.

Niestety utwór ,,Fire Of Love ,, nie spotkał się z uznaniem jurorów co ostatecznie spowodowało że Tulia odpasła z półfinału i wraca do kraju.

W niedzielnym finale wzięło udział wzięło 17 reprezentacji, awans do finału wywalczyły : Białoruś ,Grecja, Serbia, Estionia, Cypr,Australia, Czechy, Islandia,Słowenia i San Marino.

16 maja w Centrum Konferencyjnym w Tel Awiwie odbędzie się drugi półfinał ,natomiast finał konkursu zaplanowany jest na 18 maja (sobota).

Dziewczyny odniosły sie do wsparcia jakie dostały od wszystkich fanów , na swoim portalu społecznościowym napisały : Kochani! Jesteśmy ogromnie wdzięczne za wsparcie i miłe głosy! 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *