Brussels Airlines nowe trzy klasy podróży „hotel typu boutique na wysokości 30 000 stóp” (ZDJĘCIA, VIDEO )

Podziel się:

fot.Brussels Airlines 

Linie lotnicze Brussels Airlines ujawniają nowe wnętrze swojej floty międzykontynentalnej w nowej klasie biznes odtwarzając hotel butikowy na wysokości 30 000 stóp.Pierwsze loty w kwietniu 2019 roku.

Linie  inwestując 10 milionów euro w samoloty w zupełnie nowej klasie Biznesowej, premium Economy i Ekonomicznej , linie lotnicze chcą tym samym  zaoferować osobiste doświadczenie, odtwarzając hotel butikowy na wysokości 30 000 stóp. Wnętrze zostało zaprojektowane we współpracy z JPA Design.

fot.Brussels Airlines 

Brussels Airlines dąży do tego, aby podróż była tak samo ważna jak cel podróży. Dzięki trzem nowym wysoce zróżnicowanym klasom , wysokiej jakości oraz typowej belgijskiej gościnności, linia lotnicza nazywa nowo wprowadzony i zmodernizowany samolot A330 „butikowym hotelem w powietrzu”, oferując takie samo  doświadczenie osobiste, jakie można znaleźć w hotelu typu boutique.

fot.Brussels Airlines

Materiały najwyższej jakości, takie jak drewno i skóra, zawsze były ważne, jeśli chodzi o belgijski design. Belgijska Art Nouveau i Victor Horta były inspiracją dla nowego wnętrza kabiny A330. Kopułowe światło sufitu w części wypoczynkowej ma elegancki secesyjny wystrój. Wszystkie fotele wyposażone są w bogatą teksturę 3D, inspirowaną przez belgijskich projektantów, takich jak Dries Van Noten.

Ponieważ doskonałość kulinarna ma kluczowe znaczenie dla Belgów, Brussels Airlines co roku spotyka się z belgijskim szefem kuchni, aby zaprojektować menu klasy biznesowej podczas lotów długodystansowych. Dzięki nowej kabinie linia lotnicza przenosi także belgijską kulturę piwa i baru do nieba dzięki umieszczeniu w samolocie baru samoobsługowego, oferując wszystkim gościom wybór spośród 8 słynnych belgijskich piw. Oprócz tego belgijskie wina, kawa i belgijskie czekoladki premium z Neuhaus są osobiście serwowane przez ciepłą i przyjazną załogę linii lotniczej.

fot.Brussels Airlines 

Business Class, butikowy hotel o secesyjnym wyglądzie

Nowa klasa biznesowa oferuje atmosferę butikowego hotelu z klasycznym belgijskim wzornictwem, z dala od tradycyjnej klasy biznes. W całym stylu kabiny secesyjne wzory odzwierciedlają belgijską gościnność i wprowadzają na pokład wyrafinowaną i swobodną atmosferę, zgodną z tym, co linia lotnicza oferuje gościom klasy Business w terenie w swoim flagowym salonie „Loft” na lotnisku w Brukseli. Wzór dywanu zainspirowany został projektowaniem zabytkowej antwerpskiej stacji centralnej, a słynni belgijscy projektanci, tacy jak Dries Van Noten, zainspirowali się projektowaniem tkaniny siedzeniowej.

Dzięki niewielkim rozmiarom zaledwie 30 miejsc i wyjątkowej konfiguracji, nowa klasa Business Class zapewnia doskonałą prywatność w każdym miejscu. Goście mogą wybierać pomiędzy jednoosobowym a dwuosobowym siedzeniem w zależności od tego, czy podróżują samotnie, czy z towarzyszem. Całkowicie przystosowujące się do potrzeb każdego gościa, nowe siedzenie biznesowe można przekształcić w sofę wypoczynkową lub pełne 2-metrowe łóżko z regulowaną miękkością. W połączeniu z nową atmosferą oświetlenia dostosowaną do wszystkich faz lotu, zapewnia odmładzający sen do latania bez latania w strefach czasowych. Co więcej, ekran HD o przekątnej 15,6 „może być przechylany w celu dostosowania do wszystkich miejsc siedzących i zawiera wysokiej jakości słuchawki z redukcją szumów.

Goście podróżujący w nowej klasie biznes mogą delektować się wyśmienitymi potrawami kulinarnymi. Międzynarodowe wina i Laurent Perrier Champagne z wielokrotnie nagradzanej winiarni Brussels Airlines, wybranej przez Mistrza Wina Fionę Morrison, towarzyszą czterodaniowemu posiłkowi przygotowanemu przez belgijskiego szefa kuchni Michelin. W tym roku Thierry Theys z restauracji Nuance serwuje swoje menu na pokładzie. Oprócz doskonałych doznań kulinarnych, Brussels Airlines oferuje po raz pierwszy belgijski bar na pokładzie, znajdujący się tuż za kabiną Business Class, oferujący słynne belgijskie piwa oraz miejsce do łączenia się z innymi podróżującymi w klasie biznes.

Premium Economy, najbardziej relaksujące doświadczenie

Dzięki nowym podróżom długodystansowym Brussels Airlines uruchamia również zupełnie nową klasę podróży. Nowa klasa ekonomiczna premium jest całkowicie oddzielona od innych klas, tworząc ciche i spokojne otoczenie o delikatnych purpurowo-niebieskich kolorach. Wyjątkowe siedzisko o zwiększonej przestrzeni prywatnej, wygodna amortyzacja i poszerzony podłokietnik pozwalają podróżować bez przeszkód. 38-stopowa podstawa siedziska (o 23% więcej miejsca na nogi w porównaniu z klasą ekonomiczną), szersze siedzisko z większym zagłówkiem i obszerna regulacja nachylenia siedziska 40 ° pozwalają na spokojny sen. Jego ciepły i radosny design z czerwonym dotykiem jest sygnaturą marki Brussels Airlines. Ekran HD o przekątnej 13,3 cala jest jednym z największych ekranów HD Premium Economy w Europie. Ponadto duży stół zawiera wtyczki zasilające AC i USB, dzięki czemu goście mogą pozostać wydajni podczas lotu.

Jak wszędzie, Brussels Airlines oferuje swoją osobistą obsługę w Premium Economy, wzbogaconą o zmodernizowane doznania kulinarne, butelkę z wodą i gorący ręcznik, a później w trakcie lotu lodów jako przekąskę filmową.

Klasa ekonomiczna: Ciepła, hojna i przyjazna

Nowa kabina Economy zapewnia dodatkowy komfort dla każdego gościa. Zabawny projekt, inspirowany wschodem słońca nad Morzem Północnym, reprezentuje ciepło belgijskiej gościnności Brussels Airlines. Nowy fotel ekonomiczny wyposażony jest w ergonomiczny zagłówek zapewniający większą prywatność i regulowane podparcie szyi. Duży rozkładany fotel, osobisty port USB oraz szeroki wybór rozrywek i gier na ekranie o przekątnej 10,1 ” zapewniają przyjemny i relaksujący lot, podczas gdy każdy gość może zjeść smaczny międzynarodowy posiłek z aperitifem i bezpłatnymi piwami, winami i napojami spirytusowymi.

fot.Brussels Airlines 

Pierwszy odnowiony A330 będzie gotowy do użytku w kwietniu 2019 roku.

(pras.Brussels Airlines)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *