Artyści Przeciw Nienawiści powstaje wielki koncert , Grzegorz Hyży ,Doda i Nosowska pracują nad wydarzeniem !

Podziel się:

fot.Instagram

„Artyści przeciw nienawiści” taką nazwe będzie miało to wydarzenie , a prace nad koncertem idą pełną parą. W organizację koncertu zaangażowali  się znani artyści m.in Doda, Grzegorz Hyży i Katarzyna Nosowska.”Wydarzenie będzie miało charakter charytatywny i robimy wszystko, by jak najwięcej rzeczy załatwić bez nakładów finansowych” – podkreślają organizatorzy.

„Artyści przeciw nienawiści” to inicjatywa Dody, która zaapelowała w mediach społecznościowych do wszystkich artystów o zorganizowanie wspólnego koncertu „Artyści przeciw nienawiści” po zabójstwie prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Odzew był natychmiastowy i udział zapowiedziało ponad stu artstów ! Wśród gwiazd udział w wydarzeniu zapowiedzieli już m.in. Bajm, Margaret, Michał Szpak, Quebonafide czy nawet Magda Gessler. 

Koncert bedzie dużym wyzwaniem, dlatego organizatorzy proszą media o wsparcie i nagłośnienie wydarzenia ,  potrzebne są również  środki finansowe,tu też apel do firm, instytucji  i ludzi dobrej woli o wsparcie.

Od ponad tygodnia zespół osób, który włączył się pro bono w organizacje koncertu z udziałem polskich artystów, pracuje intensywnie nad stworzeniem wydarzenia, które połączy wszystkich, przeciwstawi się mowie nienawiści, zatrzyma fale hejtu, wrogości i złych emocji. Polscy artyści chcą być ponad podziałami społecznymi i politycznymi i zjednoczyć swoich fanów !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *