„Allianz China Cup” Bayern Monachium wystąpi gościnnie w Pekinie zagrają z reprezentacją Chin.

Podziel się:

fot.BM

Pod koniec sezonu: Na zaproszenie i inicjatywę Allianz FC Bayern Monachium wystąpi gościnnie w Pekinie 29 maja 2019 r., Jedenaście dni po ostatnim dniu meczu Bundesligi, gdzie spotka się z reprezentacją Chin w ramach „Allianz China Cup”. Miejscem jest Stadion Olimpijski w Pekinie.

FC Bayern zaprezentował się trzy razy w ostatnich latach w ramach swoich „letnich wycieczek” w Szanghaju, Kantonie, Shenzhen i Pekinie, a ponadto klub ma swoje biuro w Chinach od 2016 r. I „FC Bayern Football School” w Qingdao , Dwie kolejne szkoły piłkarskie są obecnie w budowie w Shenzhen i Taiyuan.

Mecz 29 maja na „Allianz China Cup” powstał w ramach współpracy pomiędzy Allianz, FC Bayern i Chińskim Związkiem Piłki Nożnej. Ponadto jesienią tego roku, w ramach Chińskiego Tygodnia zorganizowanego przez FC Bayern i Allianz w Monachium, odbędzie się intensywna wymiana niemiecko-chińska, koncentrująca się na takich tematach, jak sport, zdrowie i innowacje.

„Sojusz i FC Bayern współpracują długoterminowo także na poziomie międzynarodowym”, mówi Karl-Heinz Rummenigge, dyrektor generalny FC Bayern München AG. „Nasz klub działa w Chinach od wielu lat, wspierając rozwój piłki nożnej poprzez liczne inicjatywy. Bardzo cieszymy się z zaangażowania naszego partnera Allianz i liczymy na wsparcie niemiecko-chińskiej wymiany piłkarskiej w sposób zrównoważony. ”

Oliver Bäte, dyrektor generalny Allianz SE: „Allianz jest bardzo zadowolony ze swojego skromnego wkładu w niemiecko-chińską przyjaźń piłkarską. To sprawia, że ​​jesteśmy dumni mogąc gościć reprezentację Chin przeciwko FC Bayern na Stadionie Olimpijskim w Pekinie. ”

(BM)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *